ابزار وبمستر

ويترين جهيزيه ايراني/ زندگي با طعم ايراني‌ها/ گزارش تصويري
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 594220
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
ويترين جهيزيه ايراني/ زندگي با طعم ايراني‌ها/ گزارش تصويري
 
در زماني كه چشم‌ و هم‌چشمي بر سر مارك‌هاي مدل بالاي خارجي رونق گرفته است، گاهي فراموش مي‌كنيم كه كالاهاي ايراني با كيفيتي كه ماندگار بود و بركتي كه ماندگارتر است،‌ همين بيخ گوشمان دارند خاك مي‌خورند.
 
http://tolideiran.ir/sites/default/files/lavazm.jpg?1340599546

 خبر تلخي است اگر مارك‌هاي ايراني و نشان‌هاي تجاري هم‌وطن ما برايمان تبديل به نوستالژي بشوند،  وقتي به كالايي نگاه مي‌كني و  حتي براي يك لحظه هم كه شده  باشد  فكر كني فرايند ساختن اين كالا  باعث شده تا كساني صاحب شغل بشوند و  چرخ كارخانه‌اي در اين مملكت بگردد،‌ حال و روز خوبي برايت دست مي‌دهد؛  خانه‌اي كه مي‌چيني،‌ سفره‌اي كه پهن مي‌كني، لباسي كه مي‌پوشي و مخلص كلام اين كه آن زندگي‌اي كه  در تو جريان مي‌يابد پر مي‌شود از بركت و  مباركي،  . . .

تصويرهاي زير مي‌خواهند از خاطره‌هايشان و از قاب‌هايشان بيرون بيايند.

http://madeiniran.persiangig.com/image/EdameyeMatLab.gif


ویترین جهیزیه ایرانی/ زندگی با طعم ایرانی‌ها/ گزارش تصویری
 
در زمانی که چشم‌ و هم‌چشمی بر سر مارک‌های مدل بالای خارجی رونق گرفته است، گاهی فراموش می‌کنیم که کالاهای ایرانی با کیفیتی که ماندگار بود و برکتی که ماندگارتر است،‌ همین بیخ گوشمان دارند خاک می‌خورند.
 
http://tolideiran.ir/sites/default/files/lavazm.jpg?1340599546

 خبر تلخی است اگر مارک‌های ایرانی و نشان‌های تجاری هم‌وطن ما برایمان تبدیل به نوستالژی بشوند،  وقتی به کالایی نگاه می‌کنی و  حتی برای یک لحظه هم که شده  باشد  فکر کنی فرایند ساختن این کالا  باعث شده تا کسانی صاحب شغل بشوند و  چرخ کارخانه‌ای در این مملکت بگردد،‌ حال و روز خوبی برایت دست می‌دهد؛  خانه‌ای که می‌چینی،‌ سفره‌ای که پهن می‌کنی، لباسی که می‌پوشی و مخلص کلام این که آن زندگی‌ای که  در تو جریان می‌یابد پر می‌شود از برکت و  مبارکی،  . . .

تصویرهای زیر می‌خواهند از خاطره‌هایشان و از قاب‌هایشان بیرون بیایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: تولید ایرانی


اشتراک این مطلب در :

X